Hukuk ofisimiz yazılı ve sözlü danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Yazılı danışmanlık hizmeti, sorularınızı ve açmayı düşündüğünüz davaları bize yazılı olarak danışabileceğiniz bir sistemdir.

Konu hakkında detaylı bilgiyi ulaştırmanız durumunda Hukuk Ofisimiz gerekli ön çalışmayı ve hazırlığı yapacaktır. Ardından size sorunuz hakkında veya davanızın içeriği, gerekenler, masraflar, kazancınız, kaybınız gibi konularda bilgilendirme yapılacaktır.

NOT: Yazılı olarak sormak istediklerinizi ve konuyu  info@bozgezerhukuk.com  mail  adresine göndermeniz gerekmektedir. Mail içeriğinde isim, iletişim bilgileri ve net bir anlatım olmaması durumunda geri dönüş yapılmaz.

Avukat bulmak ve avukata soru sormak için bu sayfamızı kullabilirsiniz. Avukat büroları ve avukat ofislerinin yanında artık online
olarak avukat a ulaşılabilmekte ve avukatlara boşanma, idare hukuku, ceza, ağır ceza, bilişim, ticaret, miras hukuku gibi hukukun her alanında sorunuzu sormanız mümkündür.
Bu sayede hukuk bürolarına ulaşabilir ve  aklınızdaki soruyu veya karşılaştığınız hukuku sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.