BG Avukatlık ve Danışmanlık Av. Abdulhalim BOZ ve Av. Emrah GEZER tarafından kurulmuştur. BG Avukatlık ve Danışmanlık, şeffaf bir çalışma anlayışı içerisinde, zaman geçtikçe kurumsallaşan yapısı ile hukuka ihtiyaç duyan, hakkının savunulmasını isteyen kişi ve kuruluşlara, avukat meslek kurallarındaki standartlara uygun olarak avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedir.

BG Avukatlık ve Danışmanlık özellikle, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş-Sosyal Güvenlik Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Borçlar Hukuku ve İcra-İflas Hukuku ön planda olmak üzere dinamik kadrosu ile fiili deneyime sahiptir.

BG Avukatlık ve Danışmanlık bünyesinde, gelişen ve değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacı ile uzmanlaşmaya yönelik departmanlar oluşturulmuştur. Bu çerçevede büromuzda, Ceza Hukuku Departmanı, İcra-İflas Hukuku Departmanı, Hukuk Departmanı ve Danışmanlık Departmanı faaliyet göstermektedir.

Her müvekkilin kendine özgü ihtiyaçları olduğunu göz önünde bulunduran BG Avukatlık ve Danışmanlık, geniş bir hizmet yelpazesine sahip olup, uzmanlık alanları ile ilgili konularda tam hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. BG Avukatlık ve Danışmanlık, müvekkil çıkarlarını en üst seviyede tutup, gözetme ve sır saklama prensiplerine içtenlikle bağlı kalarak hızlı, pratik ve avantajlı hukuki çözümler üretmektedir.

BG Avukatlık ve Danışmanlık 'ta her müvekkilin kendine ait bir avukat danışmanı bulunmaktadır. Avukatlarımız müvekkil ile her daim bire bir ilişki kurmaktadır. Ayrıca özel uzmanlık gerektiren konularda stratejik ortaklarımız olan uzman kişilerden ve akademisyenlerden görüş alış verişi yapılmaktadır. Böylece bir bütün oluşturarak müvekkile en uygun çözüm oluşturulmaktadır.

BG Avukatlık ve Danışmanlık bürosunda dava ve iş takipleri aktif ve en seri şekilde yürütülmektedir. Müvekkillerin karşılaştıkları her türlü hukuki ihtilaf karşısında, risk analizi yapılarak, gerek yazılı gerekse sözlü olarak en sade biçimde anlatılmaktadır. Çözüm yöntemine müvekkil ile birlikte karar verdikten sonra, müvekkilin kendi belirlediği hedefe en sağlıklı koşullarda varması amacıyla müvekkile özel en uygun yaratıcı çözüm yolları geliştirilip uygulanmaktadır. Tamamen şeffaf düzen içerisinde karşılıklı birebir iletişim halinde günlük haftalık aylık raporlar ile çalışmalarımız yürütülmektedir.

Ekibimiz

TwitterFacebookMail
Abdulhalim BOZ

Avukat

Av. Abdulhalim Boz, BG Avukatlık ve Danışmanlık bürosunun kurucu ortağıdır. Özellikle İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku alanında uzmanlaşmıştır.

TwitterFacebookMail
Emrah GEZER

Avukat

Av.Emrah Gezer, BG Avukatlık ve Danışmanlık bürosunun kurucu ortağı ortağıdır. Özellikle İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır.

TwitterFacebookMail
Neriman ÇOLAK

Danışman

Neriman ÇOLAK, 2005 yılında İstanbul Üniversitesi'nden mezun olmuştur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Vergi ve ticaret hukuku uyuşmazlıklarında görülmekte olan davalarda danışmanlık hizmeti vermektedir.

TwitterFacebookMail
Gökhan TEKİN

Danışman

Gökhan TEKİN, kamu ve özel sektör ilişkilerinin düzenlenmesi, gayrimenkul alanında 2B arazileri, kentsel dönüşüm projeleri, kat karşılığı inşaat proje ve ruhsat işlemlerinde danışman olarak yer almaktadır.